Η KTENAS group, εισαγωγική εταιρεία προϊόντων διατροφής για κατοικίδια ζώα αναζητά υπάλληλο-πωλητή για το εκθεσιακό κατάστημα στο Χαλάνδρι Αττικής.

Θέση πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Ταμειακές συναλλαγές

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ και γνώση Microsoft Office
  • Γνώση προγραμμάτων ταμείου και ERP
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία, παρατηρητικότητα, αντίληψη

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση σε θέματα διατροφής και ευζωίας των ζώων.
  • Ειδικές εκπτώσεις σε προϊόντα της εταιρείας.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την αποστολή των βιογραφικών σας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγησή τους, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της εταιρείας θα επικοινωνήσει τηλεφωνικά μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις ανάγκες της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές

Κωδ. θέσης: CS-EXPO
Προϋπηρεσία Θέσης *
Ονοματεπώνυμο *
Τηλέφωνο επικοινωνίας *
Βιογραφικό (doc, pdf) *
Από πού μάθατε για την αίτηση;

Σχετικά σχόλια

expand_less